Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas


Pristatymas gavėjo adresu Lietuvoje:

  • Siuntas išsiunčiame per 2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo.
  • Išsiųstos siuntos pristatomos Lietuvoje per 2-3 darbo dienas ir šeštadieniais.

Siuntas siunčiame per Omniva arba LP Express siuntų tarnybą.  Siuntimo bei pakavimo išlaidoms taikome   mokestį.


Pristatymas per Omniva kurjerį arba paštomatu

Pristatymas per 1-3d.d. nuo išsiuntimoPristatymas į LP Express terminalą

  • Siuntas išsiunčiame per vieną darbo dieną nuo užsakymo gavimo.
  • Išsiųstos siuntos pristatomos Lietuvoje per 2-3 darbo dienas ir šeštadieniais.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į LP Express terminalą Lietuvoje perkant už daugiau nei 30,00 €. Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo į LP Express terminalą Lietuvoje ir pakavimo išlaidoms taikome 4Eur mokestį.

Užsakymas bus pristatytas  į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą. LP Express pašto terminalų vietų sąrašas Lietuvoje.

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.

Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių:

  1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS
  2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus.
  3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

LP Express pašto terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.

Iškilus papildomiems klausimams susijusiems su siuntų terminalu reikia kreiptis informacijos telefonu  +370 (5) 2052120 arba elektroniniu paštu info@lpexpress.lt.Skubus arba specialus užsakymas

Esant poreikiui, galimi ir kiti pristatymo variantai. Tačiau, gali būti taikomas papildomas mokestis. Dėl išskirtinių pristatymo sąlygų prašome susisiekti: info@elektrodas.lt.


Prekių grąžinimas

Jūs galite grąžinti mūsų parduotuvėje pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu:  Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite “Grąžinimas” ir išsiųskite mums adresu:

Vytauto g. 106-2 Garliava, Kauno raj., pašto kodas – 53252.

Garantuojame sumokėtos sumos grąžinimą, jei prekės nėra sugadintos ar kitaip pažeistos, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Už prekių grąžinimą mums taip pat mokate Jūs.